מי שמעוניין שניצור איתו קשר לגבי הסופ"ש ושנעדכן אותו במועדים נוספים מוזמן למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

Seeds of Integration

סדנת אינטגרציה פסיכדלית חווייתית

הסדנה הקרובה

25-26.3.22

יער המאכל -
בית לחם הגלילית

מטרת הסדנה היא עיבוד חוויות שיא, זיקוק התובנות העולות מהן והטמעת תובנות אלו אל כל תחומי החיים:
מערכות יחסים, עשייה ופרנסה, מערכת היחסים שלי עם עצמי ועם עולם הרוח. או במילים אחרות: איך אני הופך להיות יותר ויותר כמו האדם שאני פוגש בחוויות השיא שלי?

בכל שנה יותר ויותר אנשים חווים חוויות נפשיות, רגשיות ורוחניות עוצמתיות כחלק מתהליכים שונים, ביניהם תרגול מדיטציה, תרגול נשימה, שימוש בחומרים משני תודעה ועוד. ברוב המקרים חוויות אלו נחוות כחיוביות ומשמעותיות ובדרך כלל האתגר מתחיל בשלב ההטמעה של מסעות אלו אל חיי היומיום.

כיצד מטמיעים תובנות של חוויות שיא אל תוך עולם החומר?
אילו כלים יכולים לסייע לנו לנתב את האיכויות הטמונות בנו אל עבר הגשמה ועשייה?
איך יוצרים שינוי מתמשך באורח החיים ובמערכות היחסים שלנו כך שיתמכו בחזון שלנו?

לשאלות אלה אין תשובות שיהיו נכונות לכל אדם.
המרחב שאנחנו יוצרים הינו מרחב קהילתי המאפשר חקירה עמוקה של שאלות אלו תוך תמיכה הדדית בדיוק החזון האישי של כל משתתף ונקיטת הצעדים הראשונים אל עבר הגשמתו.
מרחב שמאפשר לנו לחבר בין העולמות.

ב6 השנים האחרונות במסגרת "חוף מבטחים" הקמנו 42 מרחבים בטוחים במסיבות ופסטיבלים, תמכנו בלמעלה מ-1000 איש שעברו משברים על רקע של שימוש במשני תודעה, קיימנו 26 הכשרות לליווי במצבי קיצון בארץ ובעולם ו9 מסעות של נשימה הולוטרופית.

כמטפלים, ליווינו לאורך זמן תהליכי אינטגרציה פסיכדליים של אנשים רבים מחוויות שיא ובהתאוששות מחוויות משבר. 
ב-Seeds of Integration אנו מביאים את הידע והכלים שצברנו בשטח, בהכשרות המקצועיות שלנו, במחקר אקדמי, בקליניקות שלנו ובחיינו האישיים על מנת להעביר את הידע והכלים הלאה לאנשים אשר מעוניינים לעשות עבודת אינטגרציה עם חוויות של שינוי תודעתי. חוויות אלו עשויות להתרחש בזמן שימוש בחומרים משני תודעה, מסעות בעולם, תרגול מדיטציה וטכניקות נשימה, עבודה עם אנרגיה מינית, תהליכים טרנספורמטיביים, תקופות שיא ותקופות משבר. 

במהלך הסדנה נעבד את חוויות השיא שלנו ע"י תרגול מיינדפולנס, הקשבה אקטיבית בזוגות ובקבוצה, עבודה קבוצתית חווייתית על מערכות יחסים, מדיטציה בטבע, תנועה ועבודה במרחב טקסי.
שיטות הטיפול מהן אנחנו שואבים ידע והשראה הן: האקומי, סאטיה, ACT וקונסטלציה משפחתית.

משתתפים מספרים

מעניינת אתכם הסדנה?

מתי?

25-26.3.2022
התחלה: 09:00 – 25.3
סיום: 18:00 – 26.3

איפה?

בית לחם הגלילית
יער המאכל, מרחב הסדנאות

כמה?

מוקדמות – 1100
רגיל – 1300

* עלות הסדנה כוללת 3 ארוחות טבעוניות.
* הסדנה תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות 
*ניתן להישאר לישון במרחב המשותף או באוהל פרטי במתחם ללא תוספת תשלום. 

למי שרוצה להעמיק בגישה שלנו לגבי אינטגרציה פסיכדלית, מוזמנים להאזין לפרק של הפודקאסט המשובח, תודעה רבה.
בפרק אנחנו מדברים על עבודתנו בקליניקות לאורך השנים, על סדנת האינטגרציה שלנו,
על חשיבות האינטגרציה ככלי מעצים לחיים שלנו ואיך עושים אינטגרציה מיטיבה לחוויות שלנו.

אודות המנחים

יגאל טרטקובסקי וניר תדמור מובילים את פרוייקט חוף מבטחים משנת 2014.
דרך ההכשרה לליווי במצבי קיצון, יגאל וניר הכשירו למעלה מ800 מתנדבים בארץ ובעולם למתן עזרה ראשונה נפשית במסיבות ופסטיבלים ובחיי היומיום. מאז הקמת הפרוייקט יגאל וניר תמכו במאות רבות של אנשים אשר חוו אתגרים שונים, בין אם על רקע של שימוש בחומרים משני תודעה ובין אם לא.

יגאל טרטקובסקי

מטפל בשיטת סאטיה ו-ACT (תרפיית קבלה ומחוייבות), יוצר מרחבים בטוחים ומנחה הכשרות בנושא לגופים שונים ב-6 השנים האחרונות . ממקימי פרוייקט ה"Safe Zone" בפסטיבל המידברן ומייסד שותף של פרוייקט "חוף מבטחים". בנוסף, יגאל הוא מייסד הפרויקט "נחיתה רכה" אשר ב7 השנים האחרונות מלווה צעירים בתהליכי אינטגרציה לאחר החזרה מהטיול הגדול.

ניר תדמור

פסיכותרפיסט טרנספרסונאלי וחוקר פסיכדלי. בוגר הכשרת האקומי –  פסיכותרפיה סומאטית מבוססת מיינדפולנס, בוגר תואר שני מחקרי בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית מאוניברסיטת Middlesex בלונדון ומקיים מחקר פנומנולוגי בנושא איהוואסקה ותפיסת מוות במעבדה הנוירופנומנולוגית באוניברסיטת חיפה. בעל נסיון של 5 שנים בליווי משברים נפשיים אקוטיים בתור מדריך בתכניות אשפוז בית ובבתים מאזנים. במסגרת התזה ניר חקר את תהליך האינטגרציה הפסיכדלית כפי שהוא מתקיים בחייהם האישיים של מומחי בריאות נפש בישראל ובשנים האחרונות מעביר הרצאות בכנסים מדעיים בינלאומיים למחקר פסיכדלי.

ניקול מאהלר​

כוריאוגרפית ורקדנית יוצרת בארץ ובחו"ל. מלווה אמנים, מורה לקומפוזיציה ועוסקת ביזמות חברתית. מקדמת מחול ופרפורמנס כמניעים לשינוי תפיסתי חברתי.
בוגרת מסלול הצטיינות ב-Place-London contemporary dance school בעלת תואר ראשון בתיאטרון קהילתי ובמחול. בנוסף, ניקול הקימה פרויקטים במסגרת 'רקדן בקהילה' של משרד התרבות ללקויי ראייה, צעירים עם מוגבלויות פיזיות, נערות במצבי סיכון ופגועי נפש. שותפה בקבוצת תיאטרון שמאני, חוקרת ויוצרת טקסים טרנספורמטיביים.

צוות תומך

WhatsApp-Image-2021-01-10-at-16.30.40.jpeg

טל זגורסקי

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת ניסיון רב במסגרות של בריאות הנפש, במסגרות חלופה לאשפוז פסיכיאטרי, וכן בליוויים פרטניים בעת משבר נפשי.
מתעניינת בשילוב בין פסיכואנליזה לרוחניות, בחקר התודעה על כל מצביה, וכן בפסיכדליה מהצד של ״מזעור נזקים״ ומהצד של טיפול באמצעות. בנוסף, טל היא ראש צוות בחוף מבטחים.

מעיין מלודי

בהכשרותיה הפורמליות פרקטיקנטית דיאלוג פתוח, מטפלת בשיאצו וסטודנטית למדעי ההתנהגות. מלווה במצבי משבר במסגרת הבית המאזן "בית סוטריה" ומתנדבת ותיקה בחוף מבטחים. בנוסף חוקרת בסקרנות רבה את העולמות של גוף, תנועה, תקשורת מקרבת, קונסטלציה משפחתית, מדיטציה, תודעה וחלימה.

.jpeg

עידו מימון

מטפל בפסיכותרפיה גופנית, הידרותרפיסט ומורה ליוגה. תוך כדי מסעותיי בארץ ובעולם צללתי למעמקים וריחפתי לגבהים ולבסוף הצלחתי לנחות כדי למצוא קרקע חדשה לצעוד עליה. כיום אני משלב עבודה בסטארט אפ יחד עם טיפול ומשתדל לחיות חיים מגוונים תוך כדי תמיכה באנשים.

לכל שאלה והתייעצות מוזמנים להתקשר: 
יגאל – 050-828-1347 
ניר – 0585-262-426