מרחב בטוח

חוף מבטחים הינו פרוייקט קהילתי אשר נוסד לפני 7 שנים ומציע ליווי ותמיכה לאנשים המתמודדים עם משברים מכל סוג שהוא במהלך פסטיבלים ומסיבות. אנו מאמינים כי בהינתן תמיכה וסביבה בטוחה, חוויה שיכלה להיות מטלטלת ואף מסוכנת, יכולה להימנע. צוות המלווים שלנו מורכב ממטפלים בעלי נסיון מתחומים שונים וממתנדבים אשר עברו את ההכשרה לליווי במצבי קיצון. החוף פועל בשיתוף פעולה צמוד עם מד"א ומערך האבטחה של האירוע ומציע תמיכה מקרקעת במתחם הבטוח שלנו, הרחק מהסביבה עתירת הגירויים של האירוע.

הנוכחות שלנו באירועים עוזרת למנוע אשפוזים, מעצרים שלא לצורך וחוויות טראומתיות נוספות. במסגרת העבודה שלנו תמכנו במאות רבות של אנשים שחוו משברים – מקלים ועד קשים – והכשרנו למעלה מ800 מתנדבים לליווי מקרים אלה בארץ ובעולם.

אנשי הצוות חברו יחדיו מתוך ההבנה כי מצבי תודעה רגישים מצריכים סביבה בטוחה ותומכת, אשר לרוב אינה זמינה בפסטיבלים ומסיבות. יחס אנושי חם ואוהב הוא לעתים כל מה שאדם צריך על מנת להתמודד עם חוויה מאתגרת. בהעדר יחס זה, חוויות אלו עלולות להסתיים במעצר או אשפוז. אנו מקבלים השראה וידע מצוותים נוספים בארץ ובעולם ומציעים ליווי ותמיכה במצבי משבר לאורך כל ימות השנה, בין אם נגרמו בשל שימוש בחומרים משני תודעה ובין אם לאו.

מסיבות ופסטיבלים בהם תמכנו

רוצים שגם בהפקה שלכם יהיה מרחב בטוח?

פסטיבל DOOF - ראיון קצר עם ניר תדמור